81-198 Pogórze ul. Wiejska 1
58 732 22 63

Regulamin urodzin

 

  1. Przyjęcie urodzinowe organizowane jest po wpłaceniu zadatku. Minimalna wysokość zadatku równa się opłacie za 3 gości urodzinowych.

  2. Wpłacony zadatek dotyczy konkretnego terminu i godziny i nie podlega zwrotowi. Przełożenie przyjęcia na inny termin możliwe jest na co najmniej 7 dni przed planowaną datą przyjęcia.

  3. Podczas trwania urodzin, na terenie Sali Zabaw obowiązana jest przebywać osoba dorosła rezerwująca przyjęcie lub opiekunowie Jubilata. Osoba ta odpowiedzialna jest za wszystkich gości urodzinowych. Dzieci do lat 4 pozostają pod stałą opieką rodzica.
  1. Przez czas trwania imprezy urodzinowej do dyspozycji dzieci jest oddzielna sala urodzinowa oraz 3 stoliki w kawiarni. Sala oraz kawiarnia może zostać udostępniona zamawiającemu urodziny najwcześniej 15 minut przed planowaną godziną przyjęcia urodzinowego. Salkę urodzinową należy opuścić punktualnie o godzinie zakończenia przyjęcia, a kawiarnię 15 min po zakończeniu przyjęcia.

  2. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przedłużenia urodzin, zgodnie z cennikiem Sali Zabaw.

  3. Rodzic rezerwując urodziny określa przybliżoną liczbę dzieci, którą należy potwierdzić na 3 dni przed imprezą, przesyłając imienną listę dzieci. Lista może być modyfikowana najpóźniej na 24 godz. przed przyjęciem. W dniu przyjęcia można zmienić jedynie imię gościa. Dzieci, które nie zostały zgłoszone mogą uczestniczyć w imprezie, jednakże opłata za nich wynosi 150 % kwoty wg. wybranego pakietu, organizator zastrzega również iż przy większej liczbie gości animatorzy mogą nie zrealizować wszystkich punktów programu urodzinowego.

  4. Minimalna liczba gości to 10 osób, maksymalna liczba gości wynosi 25.

  5. Organizator zezwala na dostarczenie własnego tortu oraz poczęstunku dla dorosłych przez Zamawiającego jednak nie ponosi za to odpowiedzialności. Za wniesienie własnego poczęstunku obowiązuje dodatkowa opłata 30 zł.

  6. Wpłacenie zadatku jest jednoznaczne z akceptacją warunków powyższego regulaminu oraz głównego regulaminu Centrum Zabawy i Nauki Elefun.
Call Now Button